Tudtad, hogy egy nyelviskola lényegesen többet nyújt, mint a normál iskolai nyelvoktatás?

Tudtad, hogy egy nyelviskola kis csoportokban oktat, és így sokkal több lehetőséged van élőben gyakorolni?

A Nyelvguru Nyelviskola, Szeged új nyelviskolája angol és orosz nyelvtanfolyamokkal vár! Miért érdemes a mi nyelvtanfolyamainkat választani?

• A választott tematikától függően minimum heti 2x2, 2x3, vagy 2x4 tanítási órán vehetsz részt a nyelviskola keretein belül
  • Kis létszámú csoportokban, beszédcentrikus oktatásokon tanulhatsz (maximum 10 fő)
  • Tananyagnak megfelelő, önálló házi feladatokat fogsz kapni, hogy tudásod dinamikusan fejlődjön
  • Nagy tapasztalattal rendelkező, gondosan kiválasztott, diplomás tanárok fognak profi módon tanítani
  • Modern, minden oktatási igényt kielégítő multimédiás tantermek várnak
  • Személyes konzultációs lehetőség a tanárokkal, ha megakadnál az anyagban
  • A nagyon jó hangulatú órák szinte "repülni" fognak, miközben egyre jobban fogod beszélni a választott nyelvet

Ha a Nyelvguru Nyelviskola tanfolyamaival kapcsolatban kérédéseid merülnének fel, hívd ügyfélszolgálatunkat a (62) 20-20-20 telefonszámon, vagy írj nekünk az info(kukac)nyelvguru.hu e-mail címre. Amennyiben személyesen szeretnél meggyőződni hogyan zajlik nálunk a nyelvoktatás, kérjük, íratkozz fel valamelyik bemutató óránkra az "Aktuáis" menüpontban.